Обратная связь

Добавить представителя компании

Добавить представителя компании

Новый отзыв
Не нашли свою компанию? Добавить
  Добавить файлы в очередь загрузки

  Добавить
  Разрешенные типы файлов: png, gif, jpg
  Задать вопрос

  Вы должны быть авторизованы для публикации. Войдите или зарегистрируйтесь.

  Главная / Отзывы / Вступ 2018

  Вступ 2018


  просмотров
  Оценка:1

  Моя дитина в цьому році подала документи до цього університету. Так як вона йшла після коледжу, документи потрібно привезти особисто (маємо на увазі від нас до Києва 200 км.). І тут починається маразм:
  1. На сайті університету є офіційний документ, підписаний ректором про те які документи потрібно надати. При здачі виявляється що це не всі — потрібна медична довідка — 086, при здачі довідки — вимагають справку про прививки, ні на сайті, ні в перше відвідування про це ні мур-мур. Тож поступаючи сюди майте це на увазі.
  2. Поступаючи на базі молодшого спеціаліста абітурієнт здає творчий іспит. На сайті знову таки є офіційний документ про те що це і як. Але… ТА-ТАМ на іспиті виявляється що там ПОМИЛКА, і іспит проходитиме не так і не про те. Відчуваєте інтригу?
  +. Поза абзацем. На фоні всього цього до приймальної комісії додзвонитись не реально, на багатоканальну лінію в універі зажали грошей, або й не чули про таке.
  3. На закуску. Документи оригінали потрібно здати до 5 серпня. 4-5 серпня в приймальній комісії вихідний. Тобто до 3 числа. Зараз 1 серпня 17.04 рейтингового списку по нашому напрямку немає. Даже не так — одна людина внесена, інші — ні. Очевидно щоб тебе внесли в рейтинг потрібно з’явитись особисто. Додзвонитись — читай вище.
  Резюме. Я не знаю який навчальний процес, але підготовка до вступу 2018 просто відстійна. І це вина не викладачів, а адміністрації. Тому тим хто поступає сюди залишається молитись, щоб викладачі були людьми, а адміністрація… Ми в Україні звикли вже, що Ви не вважаєте нас за людей.

  Добавить комментарий

  Автор публикации

  не в сети 3 года

  Наталья Пушкина

  0
  Комментарии: 0Публикации: 448Регистрация: 29-12-2018
  Авторизация
  *
  *
  Регистрация
  *
  *
  *
  Генерация пароля