Обратная связь

Добавить представителя компании

Добавить представителя компании

Новый отзыв
Не нашли свою компанию? Добавить
  Добавить файлы в очередь загрузки

  Добавить
  Разрешенные типы файлов: png, gif, jpg
  Задать вопрос

  Вы должны быть авторизованы для публикации. Войдите или зарегистрируйтесь.

  Главная / Університет економіки та права КРОК

  Університет економіки та права КРОК

  Опубликовано 22 июля 2010
  2.8

  17 отзывов

  Навчальні підрозділи
  — Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти
  — Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки
  — Факультет економіки та підприємництва
  — Факультет міжнародних відносин
  — Юридичний факультет
  — Факультет заочного навчання
  — Факультет додипломної освіти
  — Коледж економіки, права та інформаційних технологій

  Університет "КРОК" — сучасна освітня корпорація, демократичний навчальний заклад, який є одним з лідерів вищої освіти в Україні.

  За сімнадцять років своєї діяльності ми досягли істотного прогресу в галузі бізнес-освіти, отримавши державні ліцензії та акредитацію за ІV рівнем. Багаторічна інноваційна педагогічна діяльність Університету з модернізації освіти неодноразово вшановувалась почесним званням "Лідер сучасної освіти".

  Вперше в Україні в державній системі сертифікації УкрСЕПРО сертифіковано систему якості на надання послуг вищої освіти та результатів навчальної, методичної, наукової діяльності. В Університеті "КРОК" впроваджено систему управління якістю відповідно до методології TQM та вимог міжнародних стандартів ISO серії 9001 версії 2000 року.

  Впровадження системи означає застосування системного підходу для досягнення головної мети існування Університету — забезпечення високої якості підготовки студентів, їх конкурентоспроможності на ринку праці.

  Успіх Університету — це результат злагодженої роботи висококласних фахівців, які розробили ефективну систему підготовки майбутніх професіоналів.

  Завдання Університету залишається незмінним: надавати своїм студентам якісні знання, які відкривають шлях до практичної самореалізації й відповідають запитам найвимогливіших роботодавців.

  Університет має солідну матеріально-технічну базу, що постійно розвивається, обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи з підключенням до мережі Іnternet, а також великий бібліотечний фонд (у тому числі електронну бібліотеку), що постійно поповнюється навчальною й науковою літературою.

  Нашому навчальному закладові властиве активне життя: ми постійно впроваджуємо, розвиваємо та не зупиняємося на досягнутому. Не залишаються поза увагою й традиції, досягнення кращих українських і закордонних університетів.

  Сьогодні "КРОК" пропонує своїм студентам широкий вибір престижних спеціальностей та напрямів підготовки за галузями: економіка і підприємництво, право, менеджмент і адміністрування, міжнародні відносини, комп'ютерні науки, психологія, специфічні категорії (магістерські програми), національна безпека.

  В Університеті відкрито два навчально-наукові інститути: магістерської підготовки та післядипломної освіти і менеджменту безпеки.

  Навчальні плани Університету "КРОК" містять дисципліни, викладання яких стало вже нормою у багатьох університетах США, Великої Британії, Чехії, Нідерландів, Німеччини, Канади, Росії.

  "КРОК" — перший серед вищих навчальних закладів країн СНД впровадив навчання за спеціальністю "Управління фінансово-економічною безпекою" за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.

  Понад 70 відсотків викладачів Університету мають науковий ступінь доктора або кандидата наук, є членами різних академій наук України, відомих наукових та громадських об'єднань, більшість з них мають 15-20 років стажу діяльності у вищій школі. Для викладання новітніх дисциплін наш Університет постійно запрошує професорів та науковців провідних навчальних закладів Чехії, США, Канади, Нідерландів, з якими він має добре налагоджені ділові та наукові стосунки. Студенти Університету "КРОК" використовують можливість паралельного навчання в одному з європейських вузів (з одержанням диплома).

  Крім того, студенти можуть поєднувати навчання за двома напрямами підготовки в межах Університету. Наприклад, одночасно здобувати економічну та юридичну освіту чи освіту з менеджменту та міжнародних відносин, отримуючи, відповідно, два дипломи.

  Університет надає широкі можливості з вивчення декількох іноземних мов. Зокрема, цьому сприяє навчання за програмою «КРОК-Ексклюзив» (напрям підготовки «Міжнародна економіка»), де значна частина дисциплін викладається англійською та додатково опановуються ще дві мови. Високий рівень мовних та професійних знань забезпечує навчання за Україно-австрійською програмою «Подвійний диплом». Випускники бакалаврату та магістратури отримують український державний диплом з міжнародної економіки та диплом австрійського університету з експортноорієнтованого менеджменту.

  Навчальна, наукова й практична діяльність студентів Університету "КРОК" заохочується стипендіями (на юридичному факультеті — стипендія імені доктора юридичних наук, професора, академіка АПРН України В.В. Копєйчикова; для лауреатів конкурсів — персональні річні стипендії від Фонду юридичної науки імені академіка права В.В. Сташиса тощо).

  Гарною традицією стало проведення в нашому навчальному закладі "Днів кар'єри". Університет запрошує роботодавців — представників сфери бізнесу, страхових компаній, банків, комерційних фірм, державних підприємств, організацій, зацікавлених у випускниках Університету "КРОК". Кожен старшокурсник має можливість в такі дні зустрітися з роботодавцем і, після успішного проходження співбесіди, отримати запрошення на роботу.

  Випускники технікумів і коледжів, які одержали диплом молодшого спеціаліста з профільних спеціальностей, зараховуються на старші курси нашого вузу. Студенти інших навчальних закладів мають можливість паралельно отримати в Університеті "КРОК" другу спеціальність, обравши на факультеті заочного навчання зручну для них недільну форму навчання.

  Зорієнтуватися у великому спектрі освітніх програм, які надає наш Університет, допоможуть профорієнтаційні консультації для абітурієнтів, що проводяться в Приймальній комісії Університету (ауд. №316). Тут Ви отримаєте пораду щодо вибору майбутнього фаху, вичерпну інформацію про умови вступу до Університету "КРОК", а також детальні тлумачення особливостей кожної спеціальності чи напряму підготовки.


  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Назар3 года назад.

  Здравствуйте,ребята кто сейчас учиться на журналиста?? Напишите как там преподают??Думаю туда поступить!!Сделаете хорошее дело!! Спасибо.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Всеволод3 года назад.

  Женщина Алла, работающая в студофисе - это просто мрак!!!
  Сплошное хамство и грубости, не говоря уже о "специфическом" говоре и проскакивающих матах. На задаваемый вопрос конкретного ответа не получишь, да и помощи особо никакой.

  Прошу обратить внимание администрации на эту особу и принять необходимые меры.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Мелания4 года назад.

  Особенно нравиться его методика "Адекватного" тестирования.
  На первом курсе экзамен "Вступ до фаху". Рач сделал презентацию на 100 слайдов с "Понятиями" и в этих цитатах закрашенные некоторые слова, а то и целые предложения. В общежитии не адекватное руководство и по пол года нет горячей воды. Наркотики, алкоголь, вечеринки никак не контролируется. Отдельное привет коменде которая может зайти с запасным ключем и раскидать мусор с ведра по всей комнате.
  Студенты которые работают дабы оплачивать обучение, стоимость которого растет каждый семестр в +2000 - +3000, не смогут попасть в общежите после 12. Если же Вы хотите попасть в общежите, то занесите охраннику пачку сигарет или водки и радуйтесь. Редко, но при устройстве на работу говоришь про КРОК'овское образование, то ты успешно не проходишь даже первый этап собеседования!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Яна4 года назад.

  рач то понятно что просто поговорить гаразд а на деле полный ноль.
  но он-же там не один работает. просто никто из нормальных преподавателей не пойдет туда работать. Зарплаты копеешные- вот такие и знания.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Ева4 года назад.

  Доброго дня. Хочу висловити свою подяку Андреєвій Віті Анатоліївній. Це самий чудовий викладач університету. Завдяки викладання предмету "економіка підприємства",вона надала мені знання які я на данний час використовую для виконання своїх службових обов'язків (на роботі ПАТ Укрзалізниця). Дякую Вам Віта Анатоліївна, побільше б таких викладачів.Ви найкраща.!!!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Назар4 года назад.

  До викладачів взагалі ніяких китань немає, усі знають свою роботу, велика подяка викладачам практикам які ділилися своїми знаннями з життя. Університет мав велику популярність за часів Гіжевського, но НЕ ЗАРАЗ коли декан Француз. Дівчатам не раджу вступати на магістратуру і вище до цього університету, через те що, якщо ви потрапите під керівництво Француза, вам буде не солодко, тому що ваша плата за його роботу і вдалий захист, це ваше тіло.
  Приклад можна навести про всім відому Баликіну Л.І., яку вони вихваляють як молодого Канд. юр. наук. Яка була "помічницею" у самого декана.
  Роботи студентів присвоює собі і видає за свої. Просто зневага до людини, не говорячи уже про порушення ЗУ.
  Маю великі надії що спец. органи займуться цією людиною. Але як завжди вийде чистий, бо зв'язки в Україні багато вирішують.... жалко..

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Одиссей4 года назад.

  Я учился в КРоке от лицея до магистратуры.
  Лицей- замечательный.
  Колледж- со своими закидонами но всеравно твердая четверка. Гулять пары не дают.
  Когда учился на бакалаврате на четвертом курсе все резко стало меняться. Преподаватели уходить.
  Ввели этот дурацкий студенческий офис.

  Так-что кто заканчивал пару лет назад- уже все намного хуже стало.
  На вопрос порекомендую-ли я то нет

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Виталий4 года назад.

  Усім доброго дня! Мене зовуть Пстрак Віталій Євгенович. Я випускник Юридичного факультету Університету економіки та права «КРОК» 2008 року. Денна форма (стаціонар). Магістр права з відзнакою. Лауреат фонду науки Академіка А. Сташиса.
  Вирішив викласти свою думку щодо Університету з огляду на те, що пам’ятаю, та те, що бачу зараз. Це моя думка, мої враження та судження. Читач сам вирішить, як віднестись до моїх слів. Тут будуть виражені факти позитивні та негативні. Тут буде довга історія, та висновки. Наведу Вам приклад, що було, і що залишилось.
  Звертаю Вашу увагу на те, що під поняттями «Університет», «ВНЗ», чи просто «КРОК» необхідно розуміти саме склад, команду або колектив професійних, кваліфікованих викладачів та на сам перед педагогів, які мають досвід, не поверхневі знання, та терпіння і вміння передати ці знання студенту!
  Я пам’ятаю видатних людей. Професорів, наукових діячів, кандидатів наук, заслужених юристів, істориків, які у період мого навчання в 2001-2008 р. в Університеті викладали предмети та навчали мене. Незважаючи на їх наукові досягнення та статус – ці люди були педагогами. Адже у них було вміння та терпіння передати свої знання, навчити студента не тільки обраній ним професії, але й поваги та культурній грамоті.
  Люди, яких я пам’ятаю, яким завдячую своїм знанням та професії, є:

  Гіжевський Володимир Казимирович.
  Кандидат юридичних наук, професор. Декан юридичного факультету у той час, а зараз Проректор. Це людина, якою працівники Університету мають пишатись, а студенти – поважати, адже не кожний так віддано присвячує своє життя науковій діяльності та навчанню студентів. Багато викладачів у той час мали не абиякі знання, проте, не кожний мав мудрість.
  Володимир Казимирович є тією людиною, що поєднує у собі знання, досвід, ввічливість, культуру та мудрість! Завжди вислухає, допоможе, ввійде у становище та посприяє. Людина, яка завжди «згладить» конфлікт та знайде порозуміння. Це людина, яка находить індивідуальних підхід до кожного, якщо до нього прийти за допомогою.
  І щоб, у коментарях та відзивах не писали - Юридичних факультет тримається на плечах цієї мудрої людини.
  У період мого навчання, я теж був «не подарунком». Проте, осуджень не було. Було розуміння та наставляння у вірний напрямок. На підставі, вище викладеного Володимира Казимировича поважали та любили студенти. Кожен із мого курсу досі любить та поважає цю людину, хоча б за те, що у нього є терпіння та мудрість навчити студента та організувати роботу Юридичного факультету. Для мене, як батько, що навчив мене всьому, що я знаю.

  Картунов Олексій Васильович.
  Доктор політичних наук, кандидат історичних наук, доцент, професор, професор кафедри політології, академік Української академії політичних наук, заслужений діяч науки і техніки України.
  Таких добрих та культурних людей, я не бачив. Яким би студент не був – Олексій Васильович завжди відносився до нього із повагою, добротою та співчуттям. Людина «широкої душі». Це не тільки знавець історії, політики, культури, ай педагог, яких дуже мало. Як говорять: «Історія незмінна, дати, події. Тай все», проте на його лекціях історія засвоювалась як, щось величне, із великим враженням та захопленням до подій, вчинків видатних людей.
  Олексій Васильович, має мудрість розповісти історію захоплюючи, де студенти слухали її не базікаючи на «камчатці», адже було дуже цікаво. Уміння викласти історію так, аби це не було простим набором дат та подій, не кожен може, адже дійсно історія незмінна. Проте, ця людина уміла викласти її так, що всі нею захоплювались.
  Низький уклін Вам та щире дякую!

  Шумило Микола Єгорович
  Доктор юридичних наук, Професор, Заслужений діяч науки і техніки, Адвокат
  2003 -2007 роки – проректор з наукової роботи Університету економіки та права «КРОК».
  Викладав кримінальний процес. Ця людина викладала кримінальний процес України, із пропозиціями введення новел та із порівняльним аналізом кримінального процесу інших держав. Це давало розуміння студентам недоліків вітчизняної системи кримінального процесу, та пропозицій її вдосконалення. Позиція щодо судді у якості арбітра досі є актуальною. Ця людина уміла заохочувати студентів до розвитку та вдосконалення кримінального процесу, його розуміння.


  Боровенко Володимир Микитович
  Кафедра кримінально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент.
  Викладав кримінальне право : загальна та особлива частини.
  Основною методою навчання даного педагога, було розуміння, а не завчання. Свобідне орієнтування у статтях, кваліфікаціях складів злочину. Ця людина мене навчала не тільки розумінню статей Кримінального кодексу України та відповідальності, ай шляхи її зменшення, уникнення, перекваліфікації та захисту обвинуваченого.

  Кравченко Віктор Віталійович
  заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, професор.
  Викладав Конституційне право України. Людина глибоких знань своєї спеціальності. Ввічливе ставлення до студентів, роз’яснення суті кожному, об’єктивне оцінювання знань студента. Ця людина завжди знаходила час для студента.

  Тиханова Євгенія Антонівна (19.УІІІ 1925, Київ) — укр. правознавець, доктор юрид. наук з 1978, професор з 1981, академік Міжнар. слов'ян, академії наук з 1998. Закін. 1949 юрид. ф-т Київ, ун-ту. Від 1949 — мол. наук, співробітник, ст. наук, співробітник Сектора (з 1969 — Ін-ту) д-ви і права АН УРСР. Від 1970 -ст. викладач, доцент, згодом професор, зав. каф. теорії д-ви і права юрид. ф-ту Київ, ун-ту. 1975 викладала курс лекцій з теорії д-ви та права в ун-ті м. Брно (Чехословаччина). З 1991 Т. - гол. наук, консультант Секретаріату ВР України; з 1995 — зав. відділу конст. права, гол. наук, співробітник Ін-ту зак-ва ВР України; з 1999 — зав. відділу конст. права секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини. З 2000 — професор Ун-ту економіки та права «КРОК» («Корпорація розвитку освіти і кадрів», Київ). Водночас (з 2003) — гол. наук, консультант Ін-ту зак-ва ВР України. Була членом роб. групи з підготовки Декларації про державний суверенітет України (1990). У складі роб. групи Конст. комісії ВР України працювала над розробкою перших проектів Конституції незалежної України (1991—94). Під час підготовки проекту Осн. Закону — Конституції України 1996 — Т. була призначена одним із його офіційних експертів. Один з розробників Концепції розвитку законодавства України на 1997—2005 (1997) та автор проекту парламентської реформи (1999)
  Ум, честь і совість теорії держави та права.
  Завдяки їй студенти зрозуміли, що ж таке право, обов’язок, відповідальність, держава. Вона надала нам фундамент для юридичних знань. Адже ТДП є фундаментом юриспруденції, із неї все починається. Це була ввічлива, спокійна, ерудована людина з необмеженими знаннями свого фаху, яка могла лаконічно та доступно пояснити всю специфіку ТДП навіть «самим обдарованим студентам, які були у танку, а танк у бронепоїзді».

  Я можу продовжити, але це займе більше 10 сторінок. Обмежуючись четвертою частиною тих людей, що дали мені знання, я звертаю Вашу увагу на те, якими ці люди були, та який рівень знань, статус та досягнення мали.
  Студент міг підійти до кожного із них із проханням пояснити не зрозумілі теми чи питання, і їм завжди пояснювали. Викладачу було приємно, що студент тягнеться за знаннями.
  Саме таким Університет «КРОК» я пам’ятаю. Де ніколи не було натяків на хабар, де була повага студентів до викладацького складу і навпаки. Приємні були часи, чесно кажу Вам.
  Із огляду на вище вказане, я вирішив направити до Університету «КРОК» свого молодшого брата на навчання.
  На превеликий мій жаль, сучасний Університет «КРОК», залишився тінню себе попереднього.
  Зміни в Університеті не є кращими. Той Університет, яким я його знав, припинив своє існування.
  Неповага до студентів,
  Професори пішли, а гідної заміни не має. Викладають магістри, без практики. Одна гола теорія, без жодних практичних ситуацій. Просто перечитування книжки без передання досвіду професора на базі своїх знань.
  Ось Вам приклад:
  Викладачів немає, невідомо, хто, кого, коли і як вчить. Отримати інформацію щодо навчання неможливо.
  Методистів немає, замість них Студофіс, де сидять, самі ж студентки 1-2 курсу на чолі з Кудаком Володимиром, який за очевидною характеристикою, в моїх очах, хам, невіглас, істерик, та просто недалека людина. Мав неприємність із ним зіткнутись, у коридорах свого колишнього вузу.
  Як говориться у сім’ї не без урода. Зайшов я із питаннями, щодо навчання свого молодшого брата та наткнувся на словоблудство місцевого короля гарему Кудака. Який вважає гордо та зверхньо себе розумним, хоч таким не являється. Просто знахабніла людина, я вважає, що студенти безправні, так само, як їх батьки. Відвертий цинізм, та зухвалість цієї людини дозволила розпускати руки до моєї матері, що супроводжувалось приниженням честі та гідності, нецензурною лайкою, та безпідставними звинуваченнями. Мені, як юристу дуже кортіло, притягнути нелюда до відповідальності, та поспілкуватись «по чоловічому», аби останній зрозумів, що нахабству має бути межа.
  Проте, через саме тих педагогів, які мене навчали, я стримав своє бажання покарати хама. Його поведінка ганьбить репутацію Університету. В деталі справи вдаватись не буду, з огляду на сотні сумних, негативних відгуків про Університет. Прикро, що узагалі є такі відзиви та коментарі.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Назар4 года назад.

  Хочу выразить свою искреннюю благодарность Ректору Университета «КРОК» С. М. Лаптеву, руководству кафедры государственно-правовых дисциплин юридического факультета, студенческому офису.
  У нас в семье сложилась сложная жизненная ситуация, которую самим решить было невозможно. Ничего не оставалось как обратиться к руководству кафедры государственно-правовых дисциплин юридического факультета.
  Огромное спасибо за человечность, понимание, помощь. Я была приятно удивлена участием, искренностью и готовностью идти навстречу.
  Важно, что есть дисциплина и ответственность, а те, кто не хочет учиться и разными путями стараются осквернить университет- это их право учится в другом вузе.
  С уважением, мама студента Стельмах А. В.
  P. S: Я рада, что мой сын учится именно в этом вузе.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Николай4 года назад.

  Привіт всім. Я навчаюсь в кроці 3 рік.
  Багато нормальних викладачів пішли з кроку. Пари не проводяться. Перший рік було ще нічого. Але зараз якось зовсім поганенько.
  Вчитись, безумовно можна. Але....
  Про деканати- їх немає. І декани вже безсилі.
  Студентський офіс- це щось... Коли в держструктуру звертаєшся- то такого хамства і зневаги навідь там не має. А все тому що поки ти їм не заніс грошей- ти ніщо.

  Простий приклад- заходжу до дівчат. Дівчини в якої замовляла відомість немає. прошу іншу. На десятий раз вона піднялась. Та відкриває шухляду - а там відомості і прікріплені до них гроші.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Ярослава4 года назад.

  Я студент 4 курса юрфака, очень не приятно читать плохие отзывы об университете. Скажу вам так за 4 года ни разу никому не платил, учусь сам, атмосфера очень приятная. Нормальные преподаватели которые требуют знания. Все проблемы всегда можна решить если вовремя обратится. А поповоду Студ офиса на который пишут негатив могу сказать следующее: персонал очень вежливый, всегда выслушают и помогут если есть проблемы. И в сравнении с моим бывшим деканатом нечего не теряют и не хомят

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Алия4 года назад.

  Я был студентом этого вуза до 2014 года.
  Мне всегда нравилось тут. Хорошие преподаватели. Всегда милые девушки в деканате заочного. Всегда все ясно и понятно что сдавать, какие предметы и в какие дни.
  В 2014 году я ушел с 4 курса и вот только сейчас вернулся доучиться.

  У меня много вопросов. Друзья,где мой вуз где я с удовольствием учился?
  Что это за бардак и хамство по отношению к студенту? Почему неадекватный кудак В.В. говорит одно, делает другое и истерит как психопат когда у него пытаешься выяснить элементарные вещи?
  1. Я отчислялся. пришел восстановиться и вернуться к учебе . Почему мне создают условия что я не могу сдать академразницу? Я пол-года просил выписать мне то, что-же мне нужно сдать. В итоге что? я получаю просроченый бланк разницы. Это нормально?
  2. Я прихожу на пары- меня нет в списках. В ведомости мне не могут поставить. я беру бегунки. Которые действительны 5 дней за которые я не могу найти преподавателя который поставил всем в ведомость и ушел.
  3. Самый интересный вопрос. Кто поставил Кудака Владимира общаться с людьми? Как минимум кудак владимир - редкий хам. Вызовите этой двуличной мрази психиатора. Он неадекватен. У него истерики.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Ника4 года назад.

  Хочу поділитися враженнями про роботу центру поліграфії. Мало того, що роботу по брошуруванню виконали неякісно (розсипалася через 5 хвилин після відкриття), ще й вели себе нахабно, самовпевнено, вимагаючи повторну оплату. На запитання про якість та гарантії виконання роботи прозвучала відповідь: "Ніяких гарантій ми нікому не даємо" і порекомендували звертатись у інші брошурувальний центр за межами КРОКу. На нашу думку, студентів економістів, подібне нехтування майбутніми замовленнями є прямим збитком для Університету і недодає позитивного іміджу відповідним службам.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Ариана4 года назад.

  Я студент цього так званого університету.Що можу сказати, якщо вам хочеться чути лише приниження і що вас нічого хорошого в майбутньому не чекає , якщо ви не МАЖОР звісно тоді вам сюди.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Ринат4 года назад.

  Я мати студента Університета "Крок" факультету правознавство. Я зіткнулася з таким хамством і приниженням у студофісі університету, яких досі не бачила. Мій молодший син студент 2 курсу - право Європейського союзу. За станом свого здоровя (хвороба Кушинга) пропустив заняття в університеті. До студофісу звернувся про допомогу у формування графіку погашення заборгованості по екзаменам, де хотів отримати теми, перелік питань та дні прийому викладачів. На протязі двох неділь синові так і не вдалося отримати від студофісу Університету кому і що і як він має здавати. Звязку з такою не приємною ситуацією, мій старший син, випускник Університета Крок пішов до студофісу розбиратися по суті.. На його подив і жаль університет вже не такий як був колись! Викладачів знайти не можливо. Питань, тем студофіс ненадавав, деректор студофісу Кудак В. вів себе зухвало, хамськи, наче він "царьок". Заборонив студофісу надавати жодну інформацію. Син спромігся добитися до декана факультета правознавства, де пояснив складну ситуацію, яка склалася коло молодшого сина. Ця розмова нідочого не призвела. Студофіс, ще грізніше розпочав перешкоджання перездачі студентом екзамену. А саме не надавання відомостей, питань, графіку. На неодноразові мої телефонні дзвінки до керівництва закладу обіцяли розібратися в ситуації , але ситуація ставала все гіршою. Тоді я прийшла в Університет з сином розбиратися.. Люди, крик душі моєї!!! Я такого сорому, приниження, хамства в свої 55 років ще не відчувала! Директор студофісу Кудак В., принижував мене, із посиланням "ПІШЛИ НАХЕР З ВІДСИ". Виписки медичні які надавав мій син в студофісі пропали, ніхто не надавав інформації щодо викладачів та умови перездачі екзамену для студента який є тяжко хворий. Ми сиділи в коридорах Університету з сином, чекали викладачів синові ставало зле, викликали лікаря університету - ліки відсутні. Кудак В.(коли я прийшла до студофісу, вимагаючи пояснень) принижував мене . як жінку, як мати, як людину. Хамив мені, тягнув мене за рукав плаща і криками мене виганяв з кабінета, не даючи мені та синові отримати бігунки на перездачу, які я оплачувала кожний по 300 грн. Кричав. ти хто така, вийди звідси. до мене, старшої жінки на "ти", хоча різниця у віці є суттєвою. Так ситуація відбувалася двічі. Таки я домоглася син здав заліки , залишилося ще три. Коли я з сином знову прийшла до університута Крок, аби син мав таку можливість здати всі хвости аби його перевести на індивідуальне навчання за станом його здоровя. Кудак В. в кабінеті почав на мене кричати, виганяти мене та мого сина з кабіната студофіса,пригрозив мені, що є доб"ється розпоряждення декана, про блокування мого сина, аби той не спромігся здати заліки. Викликав на мене в студофіс охорону, які стали свідками грубого хамства з боку Кудак В., який вимагав мене вишвернути з кабінета. У присутності охорони кричав до дівчат у студофісі не надавати відомостей про викладачів, про теми, про питання. Не надавати бігунки студенту на руки. Люди!!! Охорона будучи очевидцем того, що відбувається, стала на мою сторону, із посилання на незаконність дій Кудака. Тільки в присутності охорони під тиском охорони синові видали бігунки для здачі заліків. І тут цікаво..Кудак В. почав в присутності охорони робити мені погрози, що він вже дзвоне до Француза А. Й., який йому дав пряме розпорядження не надавати бігунків, тем, питань для вирішення існуючої проблеми. Що він директор студофісу звільне охорону через те, що вони пропустили мене до студофісу. Що я ніхто і зовуть мене ніяк. Заліки син здав на 3, 4, 5 - є різні оцінки. Кудак. В. обманював викладачів, ненадавав достовірну інформацію тим же викладачам. Бігав по кабінетах до викладачів аби ті не приймали екзамени та заліки по бігункам.
  Ситуація набрала пікової критичної позначки далі стало ще гірше. Кудак В. видзвонював до декана де йому зводив наклепи про те що я начебто всім викладачам давала взятки.. І начебто хвалилася по коридорах університета здачею мого сина заліків за рахунок хабарництва..І це все відбувалося у присутності охорони , людей які на той час були в коридорі університета. Я ніколи і нікому не давала хабара, мій старший син закінчив університет на вімінно. без єдиного хабара, за молодшого сина я нікому і нікого не просила жодних поблажок.. З вище викладеними обставинами я письмово звернулася з скаргою на протиправні та хамскі дії Кудака В. до Керівника Університету Крок Лаптєва С. М. і до Міністерства освіти України.. Тому люди судіть самі, чи варта вашій дитині через таке проходити і щей за ваші гроші, які ви вносите за належне навчання вашої дитини.Тому не раджу ....

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Наука и образование
  17 отзывов
  Антонина4 года назад.

  я батько студента Університета Крок, що сказати ? В студофісі - відчув хамство. невігластво, дівчата, які там працюють нічого не знають. Організація низька, поваги до старших відсутня, тільки плати гроші за навчання своєсчасно.Я не розумію які обов'язки студофісу у допомозі навчанні студентам? Коли не можливо взнати про викладачів. як здати заліки , як знайти викладача. як з'ясувати теми і ті питання які потрібно здати викладачеві. О головне, викладачі. молоді випускниці магістри. дівчата. я їх спутав з студентками. Ходять з розпущеними волоссями аж до попи. в обтягнутих лосінах... це викладач...? Тому в студентів таке ставлення до цих так званих "викладачів" Керівник студофісу , мужик нахаба, хамло, і таке враження що він там царьок..і сві йому викладачі підзвітні..Він нічого не знає, всіх посилає в деканат, а там як завжди нікого не має... Питаю , як платник за навчання своєї дитини _ що за херня...?

  Авторизация
  *
  *
  Регистрация
  *
  *
  *
  Генерация пароля