Обратная связь

Добавить представителя компании

Добавить представителя компании

Новый отзыв
Не нашли свою компанию? Добавить
  Добавить файлы в очередь загрузки

  Добавить
  Разрешенные типы файлов: png, gif, jpg
  Задать вопрос

  Вы должны быть авторизованы для публикации. Войдите или зарегистрируйтесь.

  Главная / Национальный Институт Рака

  Национальный Институт Рака

  Опубликовано 6 мая 2010
  5

  18 отзывов

  Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку, призводить до важливих клінічних результатів: поліпшення профілактики, діагностики та терапії, які можуть зменшити захворюваність та смертність від усіх видів раку. НІР відіграє ключову роль в дослідженні раку завдяки науковим якостям своєї команди та здатності проводити послідовні дослідження, починаючи з базових досліджень в лабораторії і закінчуючи клінічними дослідженнями із залученням пацієнтів. НІР має за мету покращити стан сучасної допомоги пацієнтам з онкологічними захворюваннями і виступає в ролі науково-освітнього центру з розробки інноваційних діагностичних та терапевтичних методів, обміну передовим досвідом. НІР розробляє та впроваджує національні та регіональні стратегії боротьби з раком, координує регіональну онкологічну мережу та допомагає нарощувати її потенціал у різних сферах онкологічної допомоги, пропонуючи програми стажування та навчання.
  В Інституті функціонує клініка, ліжковий фонд якої налічує 600 ліжок, в тому числі: онкологічні для дорослих – 499; онкологічні для дітей – 45; радіологічні – 56; відділення реанімації та інтенсивної терапії – 24 ліжка; консультативна поліклініка на 400 відвідувань у зміну. У штаті Інституту 1079 співробітники, в тому числі 76 науковців та 206 лікарів. В Інституті працюють 11 заслужених лікарів України, 7 заслужений працівників охорони здоров’я України, 25 докторів та 82 кандидатів наук.  
  У клініці Інституту в 2017 році отримали медичну допомогу понад 21 тисяч/осіб, у відділенні дитячої онкології – понад 800 дітей. Кількість операцій за 2017 рік становить – 8400, з них 7544 – показник кількості малоінвазивних операцій (63% — лапароскопія, 17% — ендоскопія). Проведено 11 трансплантацій кісткового мозку дорослим пацієнтам.
  Кількість відвідувань консультативної поліклініки у 2017 році перевищила 170 тисяч. 
  Відповідно до показників розподілу хворих за методами лікування у клініці НІР – 65,7% пацієнтів отримало хіміотерапію, 23% — хірургічне втручання, 2,6% — радіоізотопне лікування, 2% — променеве терапія, 1,9% — хірургія з іншими методами, 1,4% — хіміопроменева терапія.
  Досягнення інституту за 2017 рік
  В організації онкологічної допомоги: 
  1. Дані діючого Національного канцер-реєстру України прийнято ВООЗ та внесені до Міжнародного видання «Рак на п’яти континентах». Персоніфікована база даних реєстру є основою для здійснення моніторингу стану захворюваності і смертності населення України від злоякісних новоутворень та вивчення стану онкологічної допомоги населенню України. 
  2. Національний Інститут Раку — другий центр трансплантації для дорослих в Україні. Трансплантаційну групу НІР включено в державну пілотну програму ТКМ в Україні. Проведено 11 аутологічних трансплантацій стовбурових клітин 2017 році.
  3. Започатковано Школу медсестер для відділень гематології та трансплантації. Разом з Асоціацією Онкохірургів України – започатковано Центр хурургічної майстерності. У 2017 році запущено програма повної інформатизації НІР.
  Для лікування онкологічних хворих за 2017 р.: 
  створено трансплантаційну команду відділення онкогематології та налагоджені всі етапи трансплантації;
  — відкрита програма циторедуктивної хірургії з застосуванням внутрішньочеревної гіпертермічної хіміотерапії;
  — відкритий новий 17 операційний зал, який дозволяє проводити високотехнологічні, малоінвазивні оперативні втручання;
  — відкрито кабінет амбулаторної хіміотерапії європейського рівня;
  — оперативне діагностування та надання хірургічної допомоги проводиться в операційному блоці поліклініки НІР;
  Серед досягнень клініки у 2017 р.: 
  Відділенням дистанційної променевої терапії НІР за 2017 рік, було проліковано 887 пацієнтів.

  • Впроваджено 3D планування у лікуванні пацієнтів,
  • Використовується система FUSION (ФЮЖН), котра передбачає використання ПЄТ, МРТ чи СКТ з контрастним підсиленням, що дало можливість використовувати BOOST (БУСТ) у лікуванні пацієнтів згідно світових стандартів та рекомендацій.
  • Єдине відділення в країні проводить високо якісне променеве лікування онкохворим дітям.
  • Розроблено методику краніоспінального опромінення дітям з одночасним використанням 2 і більше ізоцентрів, що підвищило якість променевої терапії та скоротило час опромінення та перебування пацієнта безпосередньо під наркозом.
  • Методика опромінення RAPID ARC (РАПІД АРК). Це більше ніж в 2 рази скорочує час лікування пацієнта та покращує розподілення дози в об’ємі пухлини.
  • У лікуванні пухлин органів грудної порожнини та органів черевної порожнини методика GATING (ГЕЙТІНГ), що дозволяє враховувати екскурсію грудної стінки чи органів черевної порожнини під час опромінення.

  Досягнення клініки НІР по відділенням:

  1. Відділення онкоортопедії, пухлин шкіри та м'яких тканин:
  • Застосування фотодинамічної терапії 
  • Впровадження компютерних імітаційних біомеханічних моделей
  1. Відділення грудної залози:
  • Впровадження дуктоендоскопії

  Відділення реанімації:

  • Всі інвазійні процедури під УЗ-контролем
  • Використання високочастотного апарату ШВЛ-осцилографу

  Відділення онкогематології:

  • Перше відділення в Україні, що впровадило протокол ESMO

  Відділення колопроктології та пухлин стравоходу та шлунку:

  • 40% та 15% лапароскопічних хірургічних втручань відповідно

  Відділення пухлин печінки та підшлункової залози:

  • Впровадження циторедукції та HIPECв лікуванні пухлин очеревии
  • 5 аутотрансплантацій нирки та 1 аутотрансплантація тонкої кишки при місцево-поширених пухлинах черевної порожнини

  Відділення пухлин голови та шиї:

  • Впровадження розширених резекційних хірургічних втручань

  Серед досягнень у науковій діяльності за 2017 рік варто відмітити видання 6 монографій, 7 посібників; опубліковано – 224 статті, одержано 17 патентів; видано – 6 методичних рекомендацій, 5 інформаційних листів, підготовлено 19 нововведень.
  В Інституті у 2017 р. виконувалось 20 науково-дослідних робіт за бюджетом АМН України, 9 з них завершено. На 2018 рік заплановано 8 нових НДР з різних проблем онкології, які затверджено АМН України. 
  58 співробітників Інституту взяли участь у міжнародних науково-практичних конференціях. 9 осіб отримали гранти на стажування, участь у тренінг-курсах (школах) та в міжнародних наукових форумах. Стажування за кордоном пройшли9співробітниківІнституту.
   За 2017 співробітниками Інституту підготовлено 430 доповідей, з них 107 – представлено на міжнародних наукових форумах.Науково-дослідницький відділ НІР отримав державну премію за цикл робіт «Фундаментальні основи реалізації механізмів протипухлинного захисту організму».
  Протягом 2017 року укладено 17 міжнародних угод, серед яких наукове співробітництво з відомими закордонними університетами, меморандуми про взаєморозуміння та спільні проекти з Євросоюзом.
   Згідно системі ResearchGate – станом на 2017 рік Національний Інститут Раку посідає 33 місце серед 250 наукових закладів України. 
  www.unci.org.ua
  www.facebook.com/NCIUkraine
   
   


  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Роберт3 года назад.

  В липні 2017р у матері знайшли рак легенів 4 ст.
  Звернулись в НІР і сподівались потрапити на клінічні дослідження, але після результатів біопсії стало зрозуміло, що не підходимо. Розпочали лікування таргетним препаратом, який з самого початку показав дуже гарні результати і пухлина зменшилась з 6х7х5 см, до 2,6х2,4х1 см. Препарат допомагав на протязі року, але на жаль зіткнулись з тим, що він перестав допомагати і пухлина поступово почала збільшуватись на декілька мм від КТ до КТ.
  Була зроблена біопсія для з'ясування нинішньої мутації і можливого подальшого лікування.
  Нам довелось переходити на ХТ, де ми потрапили до Яценко Людмили Дмитрівни.
  Лікар базуючись на результатах попередніх аналізів, біопсії, КТ... розписала прийом ХТ.
  Результати КТ після проходження 3х ХТ під наглядом лікаря, і загальний стан матері показали, що підібране лікування дає свої результати, пухлина зменшилась (майже на третину), а матері стало на багато краще. Також лікар наголошує, що у разі будь-яких ускладнень, погіршення аналізів, звертатись до неї за порадами.
  Дякуємо Людмилі Дмитрівні.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Светлана3 года назад.

  Хочу написати слова неймовірної вдячності і поваги за високий професіоналізм, людяність і позитивне ставлення працівників відділення раку стравоходу та шлунку НІР.
  В жовтні у мого чоловіка була проведенна складна операція Льюіса по видаленю частини стравоходу та шлунку. Операція пройшла успішно. Хірурги проявили майстерність і провели операцію з ювелірною точністю.І в післяопераційний період мій чоловік і всі пацієнти відділення оточені постійною увагою і турботою. Також хочемо подякувати старшій медсестрі Марії Василівній, маніпуляційній сестрі Юлі і всім медсестрам відділу .
  Особливу вдячність ми виражаємо Фриделю Роману Ігоровичу. Це молодий перспективний хірург з золотими руками. Окрім операційної роботи він займається науковою діяльністю і являється кандидатом медичних наук та членом міжнародної асоціації хірургів.
  Ці слова сказані про Вас, Роман Ігорович :
  " Той хто працює своїми руками є ремісником. Той хто працює розумом є вченим. Той хто працює серцем є митцем. Але той хто працює руками, розумом і серцем є хірургом.
  Дай Вам Бог здоров"я і наснаги у Вашій діяльності на славу життя!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Ринат3 года назад.

  Обратились в НИР к Копчак Константин Владимирович, когда в Харькове нам не дали шанса. Очень грамотный, спокойный и компетентный доктор, который вселил в нас надежду и помог с лечением. Благодарны ему очень. В этом отделении все доктора помогали и отвечали на все необходимые вопросы. Побольше бы таких докторов в нашей стране.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Светлана3 года назад.

  Добрый день,вроде как есть подозрение на перелом лонной кости,при этом ни ударов, ни падений,ни ДТП не было вообще. Семейный врач направил на консультацию в онкоцентр. Пожалуйста подскажите к какому врачу обратиться,и если можно фамилию врача?

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Яромир3 года назад.

  Добрый день.! Скажите пожалуйста к кому обратиться за консультацией, мы иногороднее.! Возможно опухоль горла. Какие дни приема и на какое время?

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Борис3 года назад.

  Добрый день! Едем из другого города с надеждой попасть на прием к Мосину О.А. Пожалуйста, подскажите его контакты и приемные дни/часы

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Григорий3 года назад.

  Висловлюємо велику подяку доктору медичних наук, профессору Національного Інституту Раку,найкращому онкохірургу Висоцькому Аркадію Григоровичу за проведену операцію пухлини лівої легені 14.11.2018 року. Завдяки вашому проффесіоналізму , операцію не відклали через ризик ускладненням ОРВІ . Все пройшло добре. Ви маєте золоті руки,порядність та людяність. Великий Вам уклін та безмежна вдячність. Ви як лікар являєтесь скарбом НІР і зразком для інших лікарів та молодого покоління . Хай Господь Вам допомагає в вашій нелегкій справі по спасінню людей.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Лев3 года назад.

  В інститут раку звернулась для проведення медіастіноскопії.В приватній клініці, в якій я лікуюсь, для проведення цієї операції порадили звернутись до торакального хірурга професора Висоцького Аркадія Григоровича.Крім того що це професіонал, майстер своєї справи, це ще й чуйна, відповідальна людина. Можливо завдяки його почуттю гумору та позитиву я була спокійна та впевненна. Хочу подякувати йому за його роботу, професіоналізм та гарне відношення до пацієнтів.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Самира3 года назад.

  Доброго дня підкажіть будь ласка як можна потрапити в Інститут раку потрібно записатися чи телефонувати . Дякую

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Карина3 года назад.

  Хочу висловити слова вдячності прекрасному лікарю Коровіну С.І.10 грудня ми звернулися до Сергія Ігоревича з дитиною 10 років(у нас була родимка,яка почала збільшуватися)і через пару годин кваліфіковані лікарі надали нам хірургічну допомогу.Ніякої корупуції,ніяких внесків я задоволена результатом і відношення до пацієнтів.Ще раз велике вам ДЯКУЮ,Сергій Ігорович!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Руслан3 года назад.

  Хочу подякувати хірургам від бога: Звірич Віталію Васильовичу та Кіяшко Олександру Юрійовичу. В травні прооперували мого свекра.Дуже гарне відношення як до, так і після операції. Люди люблять і живуть своєю роботою. Приходили і ввечері, щоб подивитись, як почуваються їхні пацієнти. Якщо і оперуватись, то тільки тут. Вони найкращі!!!Дякую.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Константин3 года назад.

  Здравствуйте!Папе 62 диагноз раз легких 4ст., метастазы в тазрвой кости, в хребтах позвоночника и головном мозге...сделали лучевую терапию на хребте и тазовой кости, но сейчас у него отнимает правую руку и не может говорить нормально....сейчас предлагают операцию для удаление этой опухоли....скажите это поможет или это опасно.?!к кому можно обратится за консультацией, ест МРТ,ИКТ

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Игнат3 года назад.

  Доброго дня. Моєму батькові 57 років, поставили дігноз рак сигмовидної кишки, з метастазы ми в печінці. Зараз проходимо лікування в Черкасах. Чи можу я приїхати на консультацію до вашого лікаря з всіма результатами аналізів, висновками, без нього. Заздалегідь дякую за відповідь.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Медицина
  18 отзывов
  Елена3 года назад.

  17 июля 2018 я узнала свой диагноз – лимфома. За секунду пронеслась вся жизнь, может это ошибка? Потом я пережила весь спектр не радостных ощущений – липкий, холодный, всепоглащающий страх, отчаянье, обида как, почему у меня, Затем приняла ситуацию и вместе с мужем мы начали действовать. Самый главный вопрос «Где найти хорошего ВРАЧА ????»
  Хочу поблагодарить Бога за то, что он привел меня в Национальный институт рака в отделение онкогематологии.
  Благодарю весь медперсонал этого отделения от руководителей Кадочникову Татьяну Викторовну и профессора Крячок Ирину Анатольевну (слава о которой давно покинула пределы Киева) до санитарочек.
  Особую благодарность хочу выразить моему лечащему врачу Новосад Ольги Игоревне за ее профессионализм, доброту и отзывчивость. Это доктор, который всегда поддержит, всегда ответит на любые «несуразные» вопросы мнительных пациентов из серии: «А вот в интернете написано..». Она всегда на связи с пациентом, что для нас (пациентов) очень важно.
  Дорогие НАШИ ВРАЧИ, благодарю вас, что вы остаетесь и работаете на Украине, несмотря ни на что внедряете в нашу медицину передовые европейские и мировые техногогии.

  Авторизация
  *
  *
  Регистрация
  *
  *
  *
  Генерация пароля