Обратная связь

Добавить представителя компании

Добавить представителя компании

Новый отзыв
Не нашли свою компанию? Добавить
  Добавить файлы в очередь загрузки

  Добавить
  Разрешенные типы файлов: png, gif, jpg
  Задать вопрос

  Вы должны быть авторизованы для публикации. Войдите или зарегистрируйтесь.

  Главная / Клиника репродуктивной медицины НАДИЯ

  Клиника репродуктивной медицины НАДИЯ

  Опубликовано 26 января 2011
  4

  15 отзывов

  Клиника репродуктивной медицины «Надия» создана с целью дарить людям счастье. Ее коллектив осуществляет эту благородную миссию с помощью современных методов вспомогательных репродуктивных технологий (ВРТ) и дородовой диагностики. Для осуществления заветной мечты клиника Надия использует вспомогательные репродуктивные технологии и дородовую диагностику.

  История клиники Надия началась в июне 2006 года, а ее ключевые специалисты работают в области репродуктивной медицины более 10-15 лет. За это время родились тысячи детей в семьях с самыми безнадежными формами бесплодия. По опыту создателей клиники Надия, 9 из 10 случаев бесплодия могут и успешно лечатся. Создавая новую клинику Надия, мы реализовали самое лучшее из нашего многолетнего опыта.

  Услуги Клиники репродуктивной медицины «Надия»:
  Лечение бесплодия;
  Ведение беременности;
  Медицина плода;
  Амбулаторная гинекология;
  Оперативная гинекология.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Каролина3 года назад.

  Максим Викторович Борисов - уникальный Врач с большой буквы!!!! До него я была у двух именитых врачей, но никто не смог помочь. Надежды уже не было, но Бог привёл меня к Максиму Викторовичу и я, после нескольких неудачных ЭКО в других клиниках с ПЕРВОГО РАЗА в Надии и в свои сорок с хвостиком лет наконец стану мамой!!!! Он был уверен в положительном результате с самой первой встречи! Он отлично поддерживал прежде всего психологически, может потому и получилось. Притом - всегда на контакте, всегда всё объяснит, всегда спокойный, уверенный, надёжный. Девочки, рекомендую теперь всем - только в Надию, только к Борисову!!!!! К тому же в Надии в сравнении в двумя другими наиболее раскрученными в Киеве клиниками (не хочу называть их) очень сильная эмбриология!!! Нам сделали 6 эмбрионов отличного качества, когда в других - 1-2( В целом клиникой очень довольны, поверьте, у меня есть с чем сравнивать, опыт забеременеть больше 4 лет!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Александр3 года назад.

  Хочу сказати- Дякую!!! Аллі Леонідівні, за свою доцю.Я їхала в цю клініку з надією на чудо і я його маю.Дякую Богу і хорошому лікарю,яка мені давала короткі і чіткі команди,що за чим і для чого,в результаті - ми обидві були задоволені.Дівчата будьте впевнені в собі і вірте в себе, а ще просіть допомоги у Боженьки)))) А решту це все такі дрібниці: швидкі прийоми, хтось комусь не всміхається чи не таку увагу приділив, головне результат

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Григорий3 года назад.

  Мені було 43. До знайомства з клінікою "надія" протягом не одного року ми спочатку чули у вас все в нормі "працюйте", потім поради йти на еко. Були лікарі які просто називали ціну програми і день початку і все з таким виглядом- ну чого прийшли? Одна з мого рідного Франківська запам'яталась особливо: "А воно вам треба? ні як хочете. у мене вже є 5 такого віку то будете шостою. я їх стимулювала вже не по одному разу" Ми з тих клінік тікали чимдуж. "Надія " приємна жінка бере пальто й лагідно говорить не хвилюйтесь. Від медсестри реєстратури до нашого лікаря судоми І.О. всі запевняють що ти молода й здорова і все буде гаразд. в це важко вірити особливо після попередніх клінік, але мабуть Ірина Олександрівна й справді чарівниця а в клініці атмосфера доброзичливості бо ми зайшли в кабінет і зрозуміли -прийшли. розмова була довгою з подробицями кожної програми яку може запропонувати лікар для нас. Вибрали і почали працювати. Мене готували ретельно і постійно говорили що все вийде, що організм молодий і здоровий. перша стимуляція не вдала- хороших нема. спробували природній цикл - і тут Судома повинна їхати закордон . у мене майже паніка, але Маслій Ю.В. провела докінця взяла яйцеклітини і зробила перенос. і все це з такою вірою в успіх! До приїзду Судоми я вже була вагітна. Якщо коротше то зараз ми сім'я. Не чоловік, дружина і киця-доця як раніш а мама, тато і донечка і просто киця. Ми вдячні клініці за чуйних, професійних лікарів за доброзичливість і розуміння, за атмосферу впевненості в успіху і можливість бути щасливими. Ми розуміємо тих кого спіткала невдача. Прислухайтесь до себе при виборі лікаря. Не будьте схожі на жінку яка сидячи в очікуванні переносу говорила "наступного разу поїду в Чернівці" Хіба при такому настрої дитина вчепиться?

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Александра3 года назад.

  При першій консультації склала приємне враження професіонала і хорошої людини. Але це один з тих випадків, коли перше враження помилкове. Усі наступні візити були у стилі конвеєра, швидше б позбутися і перейти до наступного пацієнта. На питання відповідає неохоче, зверхньо, іноді й нахабно. Розбиратися у моїй конкретній ситуації не стала, таке враження, що вона не лікар, а машина для проведення процедури еко. У результаті змінили клініку. Маслій Ю.В. зі свого досвіду не рекомендую.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Сергей3 года назад.

  С Юлией Владимировной наша семья прошла много "всего интересного" на пути к появлению на свет нашего маленького чуда:))))И чувствуя четкую уверенность врача в своих действиях - этот период для нас пролетел как одно мгновение. Только потом, анализируя все что было, понимаешь какая она невероятная умничка и человек своего дела. И сейчас, когда мы вынашиваем нашего второго кроху, к слову, благодаря мгновенной реакции и чуткости Юлии Владимировны - мы невероятно ей благодарны:))) У нас в семье - она наш ангел:)))
  И когда к нам обращаются с вопросами о репродуктологии - у нас нет других рекомендаций как Юлия Владимировна и клиника "Надия". Никогда не было некорректности, все четко и по делу, все спланировано и работает как часики:)))

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Антон3 года назад.

  Розповідаю про попередній свій досвід з лікарями 3ма лікарями клініки, адже це допомогає іншим людям знайти свого лікаря.Мій 2й лікар СУДОМА І.О. провела другий кріо-протокол та 3-й довгий разом зі стимуляцією. На консультаціях підкреслено вічлива, на всі запитання доброзичливо відповідала. Вона вдало підібрала гормональну підтримку 2го протоколу в природньому циклі. Ембріончик прижився, але на 7му тижні сталась ЗВ. 3-й протокол був жахливим. Після стимуляції яєшників , ендометрій не ріс. Я не розуміла в чому справа, в звичайних циклах у мене було все гаразд з ендометрієм, також ще раніше перевіряла ендометрій гістероскопією – все добре. І.О. виписувавала мені ударні дози гормонів і не пояснювала в чому може бути причина. Це було дуже затратно як матеріально, так і для здоров’я (потім бвиявилась мультифолікулярна структура яєшників, хоча всі роки проходила узд – завжди було все в нормі).3-тя спроба Еко була невдалою. Вже потім я дізналась, що при стумуляції яєшників важко одразу наростити ендометрій, адже за це відповідають зовсім різні гормони. І доречніше розділяти ці етапи. Також мені не сподобалось, що лікар (на мою думку) не аналізувала мої попередні спроби, не шукала причину невдач., адже на консультаціях доводилось їй часто нагадувати, які спроби були раніше і який протокол я проходжу зараз.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Эвелина3 года назад.

  Мій 1й протокол проводила ПЛАХОТНА О.В. (також залишу відгук про мого 2го лікаря клініки - Судому І.В., і 3-го Борисова М.В)Не можу сказати ні поганого, ні хорошого про лікаря. Косультації проводить дуже швидко (більше 5 хв разом з узд в мене не бувало), відповідає на запитання неохоче, в підібраному протоколі стимуляції і підтримки була впевнена, як і в результаті (еко по чоловічому фактору, мої аналізи були в нормі, вік 26 років, дослідження наших з чоловіком генотипів цілком в нормі). 1ша процедура завжди хвилююча, адже ще немає досвіду, не уявляєш як все відбувається, інформацію як підвищити шанси читаєш в інтернеті. І саме в цей день у мене виявились проблеми з травленням. Я страшенно перелякалась щоб це не стало причиною провалу з еко. На рецепції сказала що погано почуваюсь і просила попередню консультацію з лікарем, в чому мені відмовили. Точніше, мені мало що говорили окрім офіційного «готуйтесь до процедури на 2му поверсі» та «ви все оплатили?». Також прямо перед процедурою я дізналась, що мою лікарку буде заміняти хтось інший. Піднявшись в операційну - натрапила на медсестру, яка після папаверину сказала лягати і на мої запитання про лікаря відповідала, що мені краще лежати і не говорити. В кабінет зайшла світленька жінка в масці і я зрозуміла що вона лікар тільки по тому, вона що одразу приступила до процедури. Адже вона просто не представилась. Я почала її попереджати про свій стан, але вона відповіла що краще не хвилюватись і спокійно лежати під час процедури. Звичайно, я була дещо в паніці від того, що мій стан ігнорують і ніхто не зважає на запитання та хочуть просто пошвидше виконати свої обов’язки. Після процедури я полежала в палаті 10-15 хв, як прийшла медсестра з вимогою вставати і йти в сусідній кабінет до світлої лікарки (потім я дізналась що це МАСЛІЙ Ю.В.) Начитавшись в Неті, що для успіху потрібно полежати хоча б 30 хв я почала сперечатись з медсестрою на що та відповіла «лікар не буде вас чекати. Або йдете до неї в кабінет, або залишитесь без призначень». З того як повільно і обережно я добиралась до сусіднього кабінету , де за столом сиділа Маслій Ю.В. вона тільки посміювалась. Досі не розумію, невже їй так було важливо, щоб саме до неї підходили?! Чому якщо поспішала, не могла залишити розписаний листочок біля мого ліжка і назвати 3 препарати для підтримки. Сподіваюсь до власних пацієнтів вона ставиться з більшою уважністю і сприятливістю.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Артём3 года назад.

  Борисов Максим Вікторович – третій лікар, до якого я звернулась в клініці Надія. І єдине про що я жалкую, що одразу не потрапила до нього. Цей лікар вболівав за результат, не формально, а просто по-людськи. А найважливіше - його уважність і компетентність! Він проаналізував попередні спроби,навідміну від інших лікарів, запропонував варіант доімплантаційного гететичного дослідження бластоцист, щоб вберегти моральне і фізичне здоров'я жінки,(до того в мене були 2 невдалі спроби і 1на завмерла вагітність у тій же клініці), пропонував розділити етап стимулювання яєшників і підготовки до підсадки для кращого результату (раніше були проблеми зі стандартними протоколами які мені прописували) О, якби я про це знала раніше!! Стільки б душевних травм можна було б уникнути! Я вже не кажу, скільки б
  здоров’я, часу і грошей можна було б зберегти! Що мене здивувало, Максим Вікторович навіть підготувався перед конкультацією і знав скільки у нас заморожених крихіток залишилось! Він розписав нам три варіанти дій, кожну пояснив: скільки займає часу, коштів, яка послідовність дій. Нашу сніжинку ми підсадили і ще не знаємо результату. Але я точно знаю, що мій лікар зробив все що міг! Дуже вдячна йому за його уважність, компетентність, старанність і просто людське ставлення!Якщо ви звертаєтесь в Надію - то рекомендую саме до Борисова М.В.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Ростислав4 года назад.

  Скажите пожалуйста, анализы необходимые для эко входят в программу результативная или за них платить отдельно?

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Юлия4 года назад.

  Спасибо огромное замечательному врачу Борисову Максиму Викторовичу за нашего долгожданного сыночка!!!!) Мы забеременели с первого ЭКО! Врач постоянно был на связи, вдруг какие вопросы! Замечательное отношение всего персонала! Атмосфера в Надие создана для того, чтоб каждый ушёл с маленьким чудом под сердцем!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Мирон4 года назад.

  Я уже писала Вам в fb, но вы не ответили. Надеюсь когда-нибудь прочтете это здесь. Вы подарили нашей семье большое счастье! В 2016 году с первой попытки у нас все получилось! Сама подсадка прошла вообще без каких-либо ощущений, хотя я начиталась, что болезненная процедура и нужно терпеть и не дернуться. Процветания Вам и Вашей клинике! Еще раз спасибо!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Альбина4 года назад.

  Приїхала я сьогодні в клініку "Надію" для початку програми ЕКО. І виявляється,що приїхала запізно на 6 деньМЦ !!! Вибачте,але я ж перед цим телефонувала і записувалась на прийом!! Для чого тоді запитують,який день циклу?? Всі ж розмови телефоні записують!! Що не можна було сказати ,що в цей місяць Ви не попадаєте на програму не приїжайте! Хто компенсує мені проїзд з Чернігова до Києва туди і назад + плюс метро та маршрутка по Києву,а ще втрачений день!!! Працюють без відповідально!!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Диана4 года назад.

  Так обидно, люди думают, что место хорошее, но вот донорам я эту клинику не советую. Очень многие жалуются на то, что недополучают всей суммы. Мне они еще где-то треть висят, но я уже почти смирилась с этим кидаловом. Все происходит конвейером, никто не заботится потом о состоянии донора. Даже если сильно будут нужны деньги, повторно я бы туда точно не приехала.

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Татьяна4 года назад.

  Дела с ЭКО совсем плохи! Очень важно попасть к квалифицированному профессионалу. Это 60% успеха, конечно, оборудование очень важно, но сейчас оно почти везде одинаковое. Нам попался ужасно не внимательный и рассеянный врач, который путался в ответах, да еще и назначал препараты, которые как оказалось уже позже, можно заменить аналогами дешевле. Я понимаю, что могу показаться жадной, но учитывая стоиимость консультаций и тестов, знаете лишние деньги сэкономить не лишнее. Персонал ужасно неприятный, сама процедура довольно стрессовая, так еще тебе медсестричка грубит и никакого сервиса. Что крайне неприятно, ведь деньги они затребовали немаленькие. Обе попытки были провальные, и что дьявольски возмутило, когда обратились в Биотехком, нам сообщили что ждать следующей процедуры не нужно, потому что по всем признакам второго раза у меня как и не было. Хотела судиться но муж переубедил, лишняя трата денег и даже когда выиграли бы дело, все равно потеряли бы время. В общем, убедительно советую всем ходить на консультации в разные клиники, ходить и выбирать. Всегда важно мнение нескольких врачей!

  Спасибо!

  Ваш ответ принят!

  Валерий4 года назад.

  Хочемо подякувати Маслій Юлії Володимирівній, вона відразу сказала що буде все добре.в мене один яйник і одна непрохідна труба.Лікар відразу порадила зробити інактивацію труби, я все виконувала за порадами лікаря і в результаті вагітність наступила з першого кріопротоколу.була підсадка одного ембріона і він прижився.Дякуємо Богу і клініці "Надія".

  Авторизация
  *
  *
  Регистрация
  *
  *
  *
  Генерация пароля